Ağustos 2005'de kurulan firmamız Shoebox Alsancak, Shoebox Forum Bornova ve Shoebox Optimum Şubeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Shoebox Mağazaları çok markalı butik ayakkabı zincirlerinin Türkiye’deki ilk örneğidir ve değerli müşterilerimize birçok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma konforunu sunmuştur.


Mağazalarımızda "Asics, Boaonda, Birkenstock, Camper, Caterpillar, Converse, Crocs, Dexter, Dockers By Gerli, Eastpak, Fabcare, Fred Perry, Harley Davidson, Havaianas, Hush Puppies, Keds, Keen, Lacoste, Lumberjack, Mode 49, Nike, Northface, Skechers, SlipStop, Sperry Top-Sider, Superga, Timberland, Tommy Hilfiger, Toms, Vans ve Victoria " markaları satışa sunulmaktadır.

www.shoebox.com.tr’ online satış sitemiz 2008 yılında kurulmuştur ve o tarihten beri faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. shoebox.com.tr’ de satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir, Shoebox bu markaların yetkili satıcısıdır. Kolay iade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan shoebox.com.tr ürün çeşitliliği ve kargo gönderim hızı ile de ayakkabı satış siteleri arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Misyonumuz, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini ilke edinerek, müşterilerimize rahat ve huzurlu, keyifle alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunmaktır.

Hedefimiz, gerek fiziksel mağazalarımızda gerekse sanal mağazamızda müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini mükemmelleştirmektir.